Terug naar overzicht

Welkom Azize, Tibo en Julie!

Ook dit voorjaar heeft het Zeticon team er weer enkele nieuwe gezichten bij gekregen. We zijn blij om hen aan boord te hebben en stellen ze daarom met veel plezier voor!

https://zeticon.mediahaven.com/index.php/embed/d062fbd887db4f68a080e61e72b99c27cec97ea0c4d642b0b8e874d1d1a3819a192260d8aac34622a6ca5a04f385a364
Julie Dardenne versterkt ons salesteam

Als eerste stellen we graag Julie Dardenne voor. Julie is reeds een gevestigde waarde binnen het De Cronos Groep ecosysteem en heeft al verschillende jaren ervaring achter de rug in business development. Ze versterkt hierbij ons salesteam en met haar gedrevenheid en enthousiasme is ze klaar om nieuwe markten aan te boren! 📈


Azize, een sterke Woman in Tech

Vervolgens stellen we jullie graag Azize Ergün voor. Als Junior Software Engineer zal Azize mede aan de basis liggen om ons softwareplatform continu te vernieuwen en te verbeteren. Probleemoplossend denken is één van haar kwaliteiten. Met haar ondernemend karakter werd ze trouwens aanvaard tot the future women leaders fellowship door A Seat At The Table. We zijn trots om een sterke Woman in Tech als Azize tot ons team te mogen rekenen! 🤩

Tibo D'Hondt, de bugskiller


In mei heeft Tibo D'Hondt ons software development team vervoegd. Met zijn master in Computer Science aan de Universiteit Gent en passie voor IT zet hij zijn software skills in om onze klanten een future proof platform te kunnen aanbieden. Hij gaat met een fijne kam de strijd aan met bugs! Welkom aan boord Tibo! 🕵️‍♂️

Vrijblijvende sollicitatie

Bij Zeticon zijn we altijd op zoek naar gedreven collega's om ons team te versterken. Aarzel dan zeker niet om vrijblijvend jouw CV door te sturen!

Geschreven door Thuy Nguyen